Satılık Tekneler

Zuccon İle Perini Navi’den Heritage Serisi
10/12/2018 Zuccon İle Perini Navi’den Heritage Serisi Roma menşeili tasarım stüdyosu Zuccon Internatioal Project, Heritage serisi motoryatların tasarımı için Perini Navi ile işbirliğine soyundu. İtalyan tersane tarafından açıklanan ortaklık, tersanenin Heritage ​serisini oluşturan üç motoryatının tasarımı için gerçekleşecek.

Heritage

Stüdyo, Perini Navi’nin Heritage serisi olarak piyasaya süreceği 55, 65 ve 75 metrelik motoryatları tasarlayacak. Geride kalan Monaco Yacht Show’da lansmanı yapılan modeller, üreticinin yelkenli yat serisinde göze çarpan tasarım unsurlarını taşıyor. 

Birbirine bağlı iç mekanlar ve geniş açık yaşam alanları, yine Heritage adını taşıyan yelkenli yat serisinden yeni motoryat tasarımlarına aktarılmış. ''Bu sayede, yelkenli dünyasından motoryatlarımıza önemli unsurları taşıma fırsatı bulduk.'' diyen Bernardo Zuccon; sadece alanları değil, alanların fonksiyonlarını da motoryatlarda hayata geçirmeye çalıştıklarını söyledi.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS