Satılık Tekneler

Yüz Metrelik Süperyat Moonrise Tamamlanıyor
3/3/2020 Yüz Metrelik Süperyat Moonrise Tamamlanıyor Moonrise

Hollanda’nın şimdiye kadar inşa ettiği en uzun su hattına sahip süperyatı Moonrise, tamamlanmak üzere. Feadship tesislerinde yapımı tamamlanan ve son rötuşları uygulanan 99,5 metrelik süperyatın deniz testlerine başlandı.

Moonrise

Yaklaşık bir ay önce suya indirilen süperyat Moonrise; başta navigasyon, güvenlik ve acil durum sistemlerinin denemeleri için Kuzey Denizi’ne doğru yola çıktı. Önümüzdeki haftalarda denemelerin tamamlanmasının ardından, süperyat sahibine teslim edilecek. 

Moonrise

Moonrise’ın tasarımını Studip De Voogt gerçekleştirdi. Balta burun yapısı ve ‘temiz’ güverte çizgileri, tasarım stüdyosunun adeta imzası niteliğinde. Son derece uzun su hattı boyu ve boyuna oranla geniş sayılabilecek 15,5 metrelik maksimum eni sayesinde, süperyatın iç mekanı hayli büyük.

Moonrise

Remi Tessier Design
tarafından tasarlanan iç mekanlarında, 16 kişilik misafir konaklama kapasitesi var. Konaklayabilen mürettebat sayısı ise 32 kişi. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS