Satılık Tekneler

Yeni Zeelander Z6 ile 40 Knot!
12/30/2022 Yeni Zeelander Z6 ile 40 Knot! Hollandalı lüks yat üreticisi Zeelander, 56 fit boyunda yeni lüks gezi sınıfı motoryatını tanıttı. Zeelander Z6 adıyla piyasaya sürülen model, markanın klasik çizgileri daha ferah bir biçimde yorumlayan yeni stilini yansıtıyor.

Zeelander Z6

Zeelander, yeni Z6 modelinin ilk gövdesini, satışını yaptığı müşterisinin Ferrari’sinin rengiyle aynı renge boyadı. Retro klasik çizgilerden ziyade, zamanın ötesinde çağdaş bir yapıya bürünen yeni Zeelander modellerinin bu son örneği, teknoloji ve donanım anlamında da zirveye oynuyor.

Üst düzey ses ve titreşim yalıtımları sayesinde, jeneratör devredeyken demirde fısıltı düzeyini geçmeyen ses sayesinde maksimum konfor garanti ediliyor. Tam yol ile seyredilirken bile iç mekanlardaki ses düzeyi 70 desibel seviyesinin altında kalıyor. 

Kıça dönebilen dümen koltukları salon bölümünde kullanışlı bir biçimde oturma alanı yaratıyor. İskele tarafta yer alan mutfak ile birlikte bu kısım yemek bölümü olarak düşünülmüş. Kıç güverte ise sosyal alan olarak bu bölümden ayrılıyor. Kıç güvertede ayrı bir bar yer alıyor. Açık kıç güvertede aynı zamanda elektrikli açılır gölgelik de düşünülmüş. Kokpit kısmı istendiğinde katlanarak, açılan platform sayesinde suyun üstüne doğru genişleyebiliyor. 


Teknik detayları:

Boyu: 16,95 metre
Genişliği: 4,95 metre
Motorlar: Çift Volvo IPS 950
Maksimum sürati: 40 knot


www.zeelander.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS