Satılık Tekneler

Yeni Stil Servis Botu ABJet 380
11/15/2018 Yeni Stil Servis Botu ABJet 380 AB Inflatables, motoryatın boyutuna göre farklı büyüklüklerde modeller sunuyor. Şişme servis botu üreticisi AB Inflatables, en yeni modelini piyasaya sundu.

AB Inflatables

Yeni ABJet 380, AB Inflatables’ın altı kişilik kapasite sunan yeni servis botu. Altında saklama alanı sunan iki kişilik dümen koltuğu, bu kompakt tasarımın önemli özellikleri arasında. Botun havuzluğunda dümen koltuğu haricinde, iki kişilik daha koltuk yer alıyor. Başüstü ise, iki kişiyi daha alacak ek bir alan daha sunuyor. 

ABJet 380, 150 beygir güç üretebilen Rotax 4-TEC 150 ETC motorla donatılıyor. SeaStar dümen sistemi standart olarak sunuluyor. Orca mühendisliğiyle tamamlanmış olan şişme servis botunun tüplerinin dış katmanı polietilen, orta ve iç katmanı ise neoprene malzemeden üretiliyor. Yeni ABJet 380’de opsiyonel olarak tik güverte ve Bimini sunuluyor. GPS chart plotter’da yine seçenek olarak sunulan donanımlar arasında. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS