Satılık Tekneler

Yeni Saxdor 400 Piyasaya Çıkıyor
5/10/2022 Yeni Saxdor 400 Piyasaya Çıkıyor

 

Finlandiyalı marka Saxdor, hızlı büyüyen model yelpazesine bir yenisini daha ekledi. Markanın amiral gemisi olarak pazara sunulacak olan yeni Saxdor 400, 450 beygirlik çift kıçtan takma opsiyonuyla 50 knot sürate çıkabilecek.

Saxdor 400

Yeni Saxdor 400’ün ilk versiyonu tamamen kapalı GTC modeli olacak. Gelecek yıl denize kavuşacak olan modelin, daha sonra T-Top versiyonu GTO ve akabinde tamamen açık plan GTR versiyonları pazarda yerini alacak. 

Saxdor 400

Saxdor 320 GTC’nin efektif şekilde büyütülmüş versiyonu olarak tasarlanan yeni 400 GTC, aynı 320’de olduğu gibi yine katlanarak iki yana açılan platform özelliğine sahip. Platformların üzerinde bir kısmın cam olarak tasarlanmış olması, ayrıca dikkat çeken bir detay.

Saxdor 400

Yeni Saxdor 400’ün alt güvertesi, 320’nin alt güverte düzeniyle aynı olacak. Çift kişilik tekne sahibi kamarasının, 1,83 metre tavan yüksekliği olan ayrı bir banyosu var. Saxdor yeni amiral gemisinde, standart olarak çift 300 beygirlik Mercury V8 kıçtan takma motorlar sunuyor. Çift 450 RS kıçtan takmalar ise, opsiyonel olarak alıcının tercihine bırakılıyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS