Satılık Tekneler

Yeni Pershing 6X
5/28/2021 Yeni Pershing 6X Pershing 6X

Hızlı motoryatlarıyla piyasada apayrı bir yeri olan Pershing, Generation X serisinin yeni üyesini tanıttı. 19 metre boyundaki Pershing 6X, 42 knot seyir sürati verisine sahip.

Pershing 6X

Kompakt boyutlarıyla dikkat çeken bu yepyeni modelin genişliği 4,8 metre. Markanın son teknoloji ürünü olan yeni 6X motoryat, Ferretti Group’un Ürün Strateji Komitesi, Mühendislik Departmanı ve Fulvio De Simoni’nin ortak çalışması neticesinde ortaya çıkarıldı. 

Pershing 6X

Çift 1550 beygir güç üretebilen V12 MAN makineleri sayesinde motoryat 48 knot sürate erişebiliyor. Süratli karakterini aerodinamik çizgileriyle de destekleyen tasarımı, geniş camlar sayesinde iç mekanlarda ferah ve aydınlık bir atmosfer yaratıyor. 

Pershing 6X

Tasarım ve geliştirme aşamasında performanstan ödün vermeyen Pershing, konfor anlamında da en yüksek standartları baz aldı. 

Pershing 6X

Tamamen sıfırdan tasarlanan kıç güvertesindeki güneşlenme minderlerinden karbon ve tik malzemeden üretilen masasına, kokpitteki yemek alanı ve konforlu oturma gruplarına kadar bu fikri destekler nitelikte bir model.

Pershing 6X

Yeni Pershing 6X’in şüphesiz en dikkat çeken kısmı ana güverte dümen istasyonu. Son teknoloji gösterge panelindeki 19 inç ekranlar, karbon fiber kontrol panelleri ve elektro-hidrolik dümen sistemi bu bölümde karşımıza çıkıyor. Opsiyonel joystik sistemi alıcının tercihine bırakılıyor.  www.pershing-yacht.com
www.ferrettigroup.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS