Satılık Tekneler

Yeni Nerea Yacht N24
1/9/2019 Yeni Nerea Yacht N24 Önceleri Dominator, Caman ve Ferretti Group gibi firmalarla çalışan Dario Messina’nın başında yer aldığı Nerea Yacht, yeni bir İtalyan marka olarak karşımızda. Markanın ilk modeli ise N24.

Nerea Yacht N24

Butik bir üretici olarak piyasaya giren Nerea Yacht, 7 metrelik küçük kamaralı bir günlük gezi teknesi N24 ile piyasaya giriş yapıyor. Tekne aynı zamanda büyük bir süperyat servis teknesi olarak da piyasada yer alacak. İtalyan tasarımcılar Alessio Battistini ve Davide Bernardini tarafından tasarlanan N24, ay sonunda ziyaretçilerine kapılarını açacak olan Boot Düsseldorf’da lanse edilecek.

Nerea Yacht N24

Geleneksel biçimde ikiz dümen ve navigasyon koltuğu bulunan kokpitte, at nalı biçiminde düzenlenmiş masa etrafına denk gelen kanepe mevcut. Motorun üzerinde ise ayrı bir güneşlenme minderi var. Buzdolabı, ocak ve lavabo yer alan iç kısmında, istenildiğinde yatağa dönüşebilen bir divan düşünülmüş. 

Nerea Yacht N24..

Yeni Nerea N24, üç ayrı gövde rengiyle piyasaya sürülüyor. Beyaz, gri ve siyah ağırlıklı olacak şekilde tasarlanmış olan ana renk seçenekleriyle birlikte, alıcıya detaylar için çok farklı seçenekler de sunuluyor. Volvo Penta D4-300 kuyruk motorlarıyla donatılan N24, 32 knot sürate çıkabiliyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS