Satılık Tekneler

Yeni Lazzara LSX 65
4/8/2019 Yeni Lazzara LSX 65 Amerikalı üretici Lazzara, yeni LSX 65 projesiyle pazara geri dönüyor. 

LSX 65

Özellikle 2005 ve 2010 yılları arasında, dört motorlu IPS modelleriyle piyasada adından söz ettiren Florida merkezli marka, yeni LSX 65 modeliyle fütüristik ve Avrupai tasarımlarını yeniden hayata geçirmeye hazırlanıyor. Üstelik markanın yeni modelleri Türkiye’de inşa edilecek.

LSX 65 

Yeni LSX 65, markanın kilit özelliklerinden IPS itiş sistemiyle donatılacak. Yapımının başladığı açıklanan yeni sportif motoryat, 1000 beygir güç üretebilen çift Volvo IPS motorlara sahip olacak. Marka, opsiyonel olarak dört motorlu kıçtan takma seçeneğini de alıcının tercihine sunuyor.

LSX 65 LSX 65
LSX 65 LSX 65

Dikkat çekici çizgilere sahip olan LSX 65 tasarımı, radikal burun yapısı ve coupe tavanıyla fark yaratıyor. 20 metre boyundaki bu sportif model, alçak beach club platformunda hayli tatmin edici bir alana sahip. Bu geniş alan gövde panellerinin açılması sayesinde ortaya çıkıyor ve kapalı pozisyondayken bir servis botuyla, bir jetski taşıyabiliyor.

LSX 65 LSX 65
 
www.lazzarayachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint