Satılık Tekneler

Yeni Konsept, Columbus Classic 120
5/18/2019 Yeni Konsept, Columbus Classic 120 Columbus Classic 120

Palumbo Superyachts’ın bir markası olan Columbus Yachts, 120 metrelik yeni projesini tanıttı. Başarılı süperyat modeli Columbus Classic 80’den esinlenilerek ortaya çıkarılan yeni konsept Columbus Classic 120, Hydro Tec tarafından tasarlandı.

Columbus Classic 120

Üst güvertede tasarlanmış olan, ana lobiden girişi sağlanan tekne sahibi dairesi, özel bir ofis ve masaj odası gibi unsurlar sunuyor. Güvertede öte yandan açık hava salonu ve jakuzzi de tekne sahibi için özel olarak tasarlanmış. Süperyatın toplam misafir kapasitesi 10 kişi.

Columbus Classic 120

Süperyatın iç mekanında tavandan yere kadar uzanan camlar, tüm sosyal alanlarda karşımıza çıkıyor. Bu fikir, salon ve resmi yemek odasında oldukça ferah bir atmosfer oluşturuyor. Hem charter hem hususi kullanıma uygun olarak tasarlanmış olan Columbus Classic 120, geniş beach club alanının yanı sıra spa, spor salonu ve birden fazla güneşlenme alanı sunuyor. Ana güvertedeki yemek bölümünün hemen yanında konumlanan cam tabanlı yüzme havuzu da, dikkat çekici özelliklerden biri.

Columbus Classic 120

Columbus Classic 120'nin garajı, beach club bölümünün hemen önünde yer alıyor. Burada 12 metrelik servis tekneleriyle birlikte, jet ski ve sea-bob gibi su sporları oyuncakları taşınabiliyor. Süperyatta biri baş üstünde diğeri ise üst güvertede yer almak üzere, iki ayrı helikopter pisti tasarlanmış. 

Columbus Classic 120

Hayata geçirildiği takdirde, 7 jeneratörle donatılması planlanan süperyatta çift MTU 16V 2000 motorlar yer alacak. Bu motorlarla erişebileceği hesaplanan maksimum sürat 20 knot.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint