Satılık Tekneler

Yeni Konsept A88 GranSport
4/14/2020 Yeni Konsept A88 GranSport Officina Armare, 27 metrelik yeni konsept motoryatı A88 GranSport'u tanıttı. Şık, modern ve sportif görünümüyle dikkat çeken tasarım, muazzam güçlü motorları sayesinde 40 knot üzeri süratlere çıkabiliyor.

 A88 GranSport

Çift 2600 beygirlik MTU motorlarla donatılmak üzere geliştirilen A88 GranSport tasarımı, tamamen fiberglas malzemeden üretilecek. Agresif profili ve şık detaylarıyla öne çıkan motoryat, spor otomobilleri andıran bir görünüme sahip. 

 A88 GranSport

Su üstünde görünür haldeki egzoz çıkışları, karbon fiber kanatları ve LED aydınlatmaları, bu görünümü destekleyen başlıca unsurlar.

 A88 GranSport

Aerodinamik bir yapı sunan cam panellerle kaplı tavanı, konuklara iç mekanda da dış mekanda da güneşin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor. Ana güvertedeki yemek bölümü 8 kişilik kapasite sunarken, bu bölümde ayrıca bar kısmı da bulunuyor.

 A88 GranSport

Motoryatta 4 misafir kamarası yer alıyor. Geniş master süit, motoryatın gövdesinin tüm genişliğinden faydalanıyor. Ayrıca 
kamarada king size yatak mevcut. Kıç güvertedeki yemek masası ve güneşlenme alanının dışında, başüstünde de 8 kişilik masa ve güneşlenme minderleri düşünülmüş. 

 A88 GranSport  

 
Fotoğraflar: Officina Armare

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS