Satılık Tekneler

Yeni Invictus GT 320
9/27/2018 Yeni Invictus GT 320 Kuyruk motorlu seçenekleriyle de piyasaya sürülen yeni Invictus GT 320, 860 beygire kadar güç üretebilen modelleriyle karşımızda.

Yeni Invictus GT 320

Geçtiğimiz hafta sona eren Cannes Yachting Festival’da lansmanı yapılan yeni Invictus GT 320; 280 ve 370 modelleriyle piyasada adından söz ettiren markanın mevcut boşluğunu dolduruyor. Bir ufak modelin manevra kabiliyetiyle, büyük 370’in geniş yaşam alanlarını kombine ediyor. 

Yeni Invictus GT 320

L-şeklindeki yemek bölümü, buz dolabı, buz yapıcısı, ızgarası ve lavabosuyla tam donanımlı servis imkanı sunan Invictus GT 320, kokpitinde sunduğu konforlu rahatlama alanıyla dikkat çekiyor. Güneşliği standart olarak alıcıya sunulurken, hard top tavan ise opsiyonel. Teknenin dümen istasyonunda iki ayrı koltuk, baş üstünde ise güneşlenme minderleri var.

Yeni Invictus GT 320..

Tasarımcısı Christian Grande, yeni modelleri hakkında şunları söyledi;

''Invictus müşteri kitlesinin, tekne üzerinde eğlenceli vakit geçirme arayışında olduğunu biliyorduk. Bu sebeple güverte bölgesindeki yaşam alanlarına yeni bir tasarım soluğu getirdim; dümen teçhizatını biraz daha başa doğru kaydırarak kokpit bölümünü daha da genişlettim. Invictus GT 320’ye adım attığınız anda bu husus dikkatinizi çekiyor. Baş üstünde ise konsola doğru çıkan sırt dayama kısmı, gerçek bir rahatlama alanı hissi veriyor. Sonuç itibariyle geniş hacimler sunan ve dengeli bir dağılımı olan güzel bir tasarım ortaya çıktı.''

Yeni Invictus GT 320,

Yeni Invictus GT 320’de tek ve çift kuyruk motor seçeneği sunuluyor. Güçlü donanımda maksimum 860 beygir güç alınabiliyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS