Satılık Tekneler

Yeni Custom Line 120 Planing Yacht
8/6/2018 Yeni Custom Line 120 Planing Yacht Custom Line’ın en yenisi 120 Planing Yacht pazara tanıtıldı. Francesco Paszkowski tasarımı olan süperyat, üreticinin Custom Line serisinin yeni amiral gemisi.

120 Planing Yacht

Boyları 106 ile 120 feet aralığında çeşitlenen model serisi Custom Line, Ferretti Group’un en üst düzey süperyat serisinden biri. Yeni 120 Planing Yacht, Paszkowski’nin Custom Line için gerçekleştirdiği ilk proje. Öte yandan, tasarımın ortaya çıkmasında Ferretti Group Stratejik Ürün Komitesi, mühendis Piero Ferrari liderliğinde görev yaptı. 

120 Planing Yacht .

Yeni 120 Planing Yacht, yarış teknelerinden esinlenilerek tasarlanan gövdesiyle fark yaratıyor. Üst binasında kullanılan karbon malzeme de, yine tasarının dikkat çeken özelliklerinin başında geliyor. Bu sayede, oldukça hafif bir yapıda olan üst binadaki öne doğru uzanan flybridge kısmı tasarıma rahatlıkla eklenebilmiş. Tasarımın çarpıcı çizgilerinden biri de, şüphesiz 45 derecelik açıyla gelen cam kokpit kapısı.

Çift 2600’er beygirlik motorla güçlendirilen süperyat, 25 knot sürate erişebilecek. 11 knot olarak belirtilen seyir süratiyle, süperyat 1100 deniz mili menzil sunuyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS