Satılık Tekneler

Yeni Cranchi E26 Classic
12/28/2018 Yeni Cranchi E26 Classic Cranchi, 25 feet’lik günlük gezi teknesi için dünyaca ünlü tasarımcı Christian Grande ile güçlerini birleştirdi. 

Cranchi E26 Classic

Sascs Marine ve San Lorenzo ile çalışan ayrıca, Invictus Yachts’ın tüm serisinin tasarımcısı olan Grande, bu yeni tasarımı için klasik bir tekneye taze bir perspektiften baktığını söyledi. Yeni 
E26 Classic aynı 25 feet, 9 inç boyu ve 8 feet genişliğiyle süperyat, servis teknesi olarak da piyasaya sürülecek.

Cranchi E26 Classic.

1950 ve 1960’lı yılların klasik sürat teknelerinden esinlenilerek ortaya çıkarılan Cranchi E26 Classic tasarımı, sportif bir görüntü ve performans sunuyor. Şık ve kokpitin tüm çevresini saran cam tasarımı, E26 Classic’in en dikkat çeken tasarım unsuru olarak karşımızda. Tik başüstü güvertesi klasik ahşap tekneleri akla getirirken, bu dikkat çekici cam tasarımı tekneye modern bir hava katıyor.

Cranchi E26 Classic..

Yeni E26 Classic’in dümen koltuklarıyla birlikte, kokpitin kıç tarafındaki L-şeklinde kanepe ve motor kapağının üzerindeki geniş güneşlenme minderleri, kullanılabilen sosyal alanı maksimize ediyor. Kokpitin iskele tarafında katlanarak açılan yemek masası ve bimini öne çıkıyor. Cranchi, yeni E26 Classic için üç farklı Volvo Penta motor seçeneği sunuyor. Bunlardan biri dizel diğer ikisi V6 ve V8 benzinli modeller.

Cranchi E26 Classic...

www.cranchi.com
www.apomare.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS