Satılık Tekneler

Yeni CANELLI 30
1/12/2023 Yeni CANELLI 30 CANELLI 30

Günlük geziler için özel olarak tasarlanan yeni Canelli 30, iki farklı model halinde piyasaya sürülecek. Tamamen açık plan, Open versiyonunda, 30 fit sınıfında pazara sunulmuş en geniş açık eğlence güvertesi karşımıza çıkıyor. T-top versiyonunda ise, bahsi geçen güverte geniş GRP gölgeliği sayesinde güneşten korunuyor.

CANELLI 30

Oldukça rafine bir tasarım olan Canelli 30, Carlos Vidal tarafından tasarlandı. Gövde ve gemi mimarisi ise Sasha Vlad imzalı. Sportif bir gövde tasarımına sahip olan tekne, sınıfının en dinamik performans verilerini ortaya koyarken güvenlik ve denizcilik açısından da öne çıkıyor. Dayanıklı ve tepkisel gövde yapısı dönüşlerde oldukça tatmin edici. Maksimum sürati ise 53 ila 55 knot arası hesaplanıyor. 

CANELLI 30  CANELLI 30
CANELLI 30  CANELLI 30

Günlük geziler için benzersiz bir güverte düzeni sunan Canelli 30’un alt güvertesinde, 4 kişinin yatabileceği yatak kapasitesi var. İki metrelik tavan yüksekliği sunan banyosu da yine oldukça ferah bir yaşam alanı sunuyor. 

CANELLI 30

Tamamen İtalyan yapımı olan Canelli 30’un son teknoloji dümen sisteminin ötesinde, çok fonksiyonlu son teknoloji ekranları estetik açıdan da tatmin ediyor. Alcantara deri döşemeler, teknenin lüks unsurlarının tamamlayıcısı niteliğinde kullanıcısına ve misafirlere İtalyan kalitesini yaşatıyor. 

CANELLI 30  CANELLI 30

www.canelliyachts.eu

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint