Satılık Tekneler

Yeni Belize 66 Sedan
10/26/2018 Yeni Belize 66 Sedan Bağımsız bir şirket olarak 2011’de kurulan Belize, günümüzde Riviera’nın bir parçası olarak motoryat üretmeye devam ediyor. Belize, yeni amiral gemisi 66 Sedan’ı piyasaya sundu. Çiçeği burnunda model, 2018 Fort Lauderdale yat fuarında lanse edilecek.

Belize 66 Sedan

En güncel iç mekan donanımlarına sahip olan yeni 66 Sedan motoryat, geleneksel çizgileriyle benzersiz bir sentez olarak karşımızda. Tam boyu 21 metre olan motoryat, IPS pod itiş sistemleriyle donatıldı. Belize, yeni amiral gemisinin iç mekanında 8 farklı düzen seçeneği sunuyor. Standart olarak 4 adet çift kişilik kamara düzeni alıcıya sunulurken, 3 kamara veya opsiyonel bir mürettebat kamarası seçeneklerini de bu 8 versiyonun içinde barındırıyor. Tüm versiyonların ortak özelliği ise, gövdenin merkezinde yer alan tam genişlikteki tekne sahibi kamarası. 

Oldukça modern bir düzenle tasarlanmış olan ana güvertede, mutfak bölümü kıç tarafta yer alıyor. Dümen istasyonu ise, ana güvertede ortalanmış şekilde yer alıyor. Çift Volvo 1000’er beygirlik motorlarla donatılmış olan Belize 66 Sedan motoryatta, IPS3 1350 pod sistemler tercih edilmiş.

Teknik detayları:

Tam boyu: 21,09 metre
Su hattı boyu: 18,3 metre
Genişliği: 5,45 metre
Su kesimi: 1,5 metre
Yakıt kapasitesi: 4500 litre
Su kapasitesi: 700 litre

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint