Satılık Tekneler

Yeni Azimut S10
6/26/2019 Yeni Azimut S10 Azimut S10

Dünyaca ünlü İtalyan üretici Azimut, yeni S10 modelinin render görüntülerini paylaştı. 28 metrelik motoryatın ilk gövdesinin bu yıl sonuna doğru suya inmesi bekleniyor.

Azimut S10

Alberto Mancini tarafından tasarlanan S10’un iç mekanlarını Francosco Guida dekore etti. Tersanenin S Collection adlı model yelpazesine dahil olmak üzere tasarlanan S10, bu serinin amiral gemisi olacak.

Azimut S10

Azimut’un CEO’su tarafından geçen yıl Milano’da yorumlanan S Collection serisi, markanın yeni stil kodlarına sahip, daha gelişmiş ve çağdaş projeleri olarak betimlenmişti. 

Azimut S10  Daha önceleri Overmarine, Fairline ve Dominator gibi markalarla çalışan tasarımcı Alberto Mancini, S10 projesinde bir yelkenlinin şıklığını, deniz kıyısındaki modern bir villanın mimarisini ve bir süper otomobilin kişiliğini bir araya getirdiklerini söyledi.  
Pulpit ve orta merdivenlerde karşımıza çıkan karbon fiber detaylar ve dışarı doğru katlanarak açılan balkonlar, yeni modelin fark yaratan nitelikleri olarak karşımızda. Tasarım anlamında ise, alçaltılmış orta kokpit alanı ve kıç taraftaki beach club bölümü motoryatın önemli özelliklerinden. 

Azimut S10
 
wwww.azimutyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint