Satılık Tekneler

Yeni 350 Biscay
11/18/2021 Yeni 350 Biscay Storebro, yeni 350 Biscay projesini açıkladı. İsveçli üreticinin uzun zaman sonra paylaştığı ilk yeni proje olan 350 Biscay, tek kat güverteli ve hayli korunaklı yaşam alanları sunan günlük bir aile teknesi. Tek veya çift kuyruk motoru seçenekleri sunan 350 Biscay’da Volvo dizel opsiyonları mevcut. En yenilikçi manevra sistemleriyle donatılmış olan motoryat, iddialı sayılacak düzeyde manevra kabiliyetine sahip. 

350 Biscay

İskandinavya koşullarına uygun olarak tasarlanan yeni 350 Biscay motoryat, teknedekilere her türlü zorlu ve soğuk hava şartlarında korunaklı bir ortam sunuyor. Storebro, yeni 350 Biscay’da 2 kamaralı iç düzen sunuyor. Alt güvertede konumlanan mutfak, iki kamaranın ortasında olacak şekilde tasarlanmış. Hard top tavan ve çepeçevre kapalı olarak tasarlanan ana güverte, motoryatın ana salonuna ev sahipliği yapıyor. 

Teknik özellikleri:

Boyu: 11,69 metre
Genişliği: 3,47 metre
Ağırlığı: 7500 kilogram
Yakıt kapasitesi: 750 litre
Su kapasitesi: 340 litre
Siyah su tankı: 150 litrestorebro.se

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS