Satılık Tekneler

Yelkenli Wally Love Tekrar Satış Listelerinde!
1/29/2020 Yelkenli Wally Love Tekrar Satış Listelerinde! Yat dünyasının ikonik yelkenlilerinden biri olan 30,5 metrelik Wally Love, yeniden satış listelerinde. 2007 senesinde suya inmiş olan German Frers tasarımı, RINA sınıfı Wally Love için talep edilen fiyat, 4.450.000 Euro.

Wally Love

Yüksek performans odaklı bir tasarım olan Wally Love yelkenlisi, mavi yolculuklar için de son derece uygun bir tekne. İç mekanı Luca Bassani imzalı yatın, lüks kiraz ahşabı kaplamaları dikkat çekiyor. Toplamda 8 kişilik misafir kapasitesi sunan yelkenlide, 4 kişilik mürettebat kapasitesi var. 

İç mekanında geniş bir salon yer alan Wally Love’ın bu bölümünde, 10 kişilik yemek masası mevcut. Geniş televizyon grubunda, dev ekran Samsung televizyon ve Bose surround ses sistemi var. Yelkenlinin geniş güverte alanlarının merkezinde ise, iki ayrı bölümden oluşan kokpit alanı geliyor. Bu iki ayrı kokpitin birinde yemek masası ve rahat oturma grubu yer alırken, ikincisinde güneşlenme minderleri bulunuyor.

Southern Spars direk ve armayla donatılmış olan Wally Love, 2017 model North Sails 3DI yelken gardrobuna sahip. Cummins 330 beygir dizel motoru sayesinde 10,5 knot seyir ve 12,5 knot maksimum motor sürati verileri sunuyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS