Satılık Tekneler

Yelkenli Mrs Seven Satış Listesine Eklendi
1/3/2019 Yelkenli Mrs Seven Satış Listesine Eklendi
30 metrelik yelkenli yat Mrs Seven, İtalyan aracı Pegaso tarafından satış listesine eklendi. Mühendisliği Farr Yacht Design tarafından yapılmış olan, SWS 100 serisi yelkenli Mrs Seven’ın tasarımını Nauta Design tamamlamıştı.

Güney Afrikalı üretici Southern Wind Shipyard tarafından karbon fiber malzemeden inşa edilen yelkenli, SWS 100 serisinin 7.gövdesi olarak 2008’de sahibine teslim edilmişti.

Mrs Seven

Konaklama kapasitesi 8 kişilik olan yelkenlinin baş tarafında, ayrıca 4 kişilik mürettebat için kamara bölümü var. Direğin hemen önünde yer alan master süitinde, VIP kamarasında ve ikiz yataklı iki misafir kamarasında, eğlence sistemleriyle birlikte ebeveyn banyoları mevcut. Yelkenlinin alt güvertesinde, konforlu oturma grupları ve yemek masası bulunan salon bölümünde de bahsi geçen eğlence sistemlerinin yanı sıra, TV ve ses sistemleri de bulunuyor.

Tamamen karbon gövde ve armaya sahip olan Mrs Seven, Harken vinçler ve Doyle yelkenlerle donatılmış. 305 beygir güç üretebilen Cummins dizel makinesi bulunan yelkenli, motor altında 2000 deniz mili mesafe katedebiliyor. Şu anda İtalya, Trieste’de bağlı bulunan yelkenli için talep edilen liste fiyatı €4.900.000.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS