Satılık Tekneler

Yarı-Transparan Motoryat “Embryon”
12/23/2021 Yarı-Transparan Motoryat “Embryon” Pierpaolo Lazzarini’nin sahibi olduğu Roma merkezli tasarım stüdyosu, 24 metre boyundaki Embryon konseptini tanıttı. Gövdesinde kullanılan transparan malzeme sayesinde tasarım anlamında olduğu kadar, verimlilik açısından da konsepte katkı sağlıyor.

Embryon

Bu sınıf lüks motoryatlarda kullanılan GRP malzemeye kıyasla %30 daha hafif olan transparan malzeme, sağladığı ağırlık tasarrufu sayesinde performansı arttırırken yakıt tüketimini de azaltıyor. Şeffaf hücreleri çerçeveleyen bu malzeme, kuru karbon infüzyon matriks ile elde ediliyor. Konsept motoryat Embryon, hibrit itiş sistemine sahip olacak. Çift 2000 beygirlik MAN V12 dizel motorlar ve bir adet 940 kW’lık elektrik motoru, üçlü Hamilton su jetlerine güç sağlayacak. Bu motorlar ile 65 knot sürate erişebileceği hesaplanan konsept, tamamen elektrik gücüyle 22 knot sürate çıkabilecek. 

 
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News
carpoint