Satılık Tekneler

X-Yachts’ın En Yeni Modeli X4⁰ Suya İndi!
6/24/2019 X-Yachts’ın En Yeni Modeli X4⁰ Suya İndi!  X-Yachts’ın merakla beklenen en yeni modeli X4⁰ suya kavuştu. X4⁰ aynı zamanda, bu yıl kutlanmakta olan X-Yachts’ın 40. kuruluş yıldönümünü de simgeliyor.  

X-Yachts’ın En Yeni Modeli X4⁰

Danimarkalı üretici, modern görünüşlü ve çok hızlı gezi teknelerinden oluşan “PureX” serisine 2016 yılında amiral gemisi X65 ile start vermiş, izleyen yıllarda her biri çok popüler olan X43, X49 ve X46‘yı art arda suya indirmişti. X4⁰; kalite, performans ve özgün üslubu optimum gezi kapasitesi ile birleştiren, bu serinin en küçük modeli olarak kardeşlerine katıldı.   

X-Yachts’ın En Yeni Modeli X4⁰

X4⁰ Haderslev/Danimarka’daki üretim tesisinde suya indirilirken, tüm X-Yachts’larda olduğu gibi, fabrikada mevcut tek kancalı kreyn ve X-Yachts’ın benzersiz “tek noktadan kaldırma” özelliği kullanıldı.  

X-Yachts’ın En Yeni Modeli X4⁰

X4⁰ dizaynı; tekne sahibine kolayca abranacak ve konforuyla ciddi anlamda uzun yol yapabilecek, bunun yanında istenirse yarışlarda da rakiplerine ter döktürecek, 40 feet’lik bir performanslı gezi teknesi sunmayı amaçlıyor.

X-Yachts’ın En Yeni Modeli X4⁰

Teknenin epoksi infüzyonu ile üretilen ve fırınlanan gövdesi, X-Yachts’a özgü standart çelik gövde kafesi, yüksek balast/deplasman oranı, büyük yelken planı, kaliteli iç mekânı ve özenli İskandinav işçiliği sayesinde bu amaç kolayca gerçekleşiyor. 

X-Yachts’ın En Yeni Modeli X4⁰

X-Yachts’ın CEO’su ve kendisi de dünyadaki tüm X-Yachts çalışanları ve yöneticileri gibi tutkulu bir yelkenci olan Kræn B. Nielsen, X4⁰ hakkında şunları söyledi;
 X-Yachts’ın En Yeni Modeli X4⁰  X-Yachts olarak, yarış ve gezi alanında uzun yıllar boyunca edinilmiş deneyimimizle, sıra dışı bir yat dizayn ettik.X4⁰'ı suya indirmek suretiyle, 40 feet sınıfında lüks kavramını yaratan markayız.  

Bu yatı geliştirirken, tam 40 yıllık üstün yelken deneyimimizden yararlandık. Müşterilerimize, denizde hayallerini gerçekleştirebilmeleri için gereken yüksek kaliteye sahip bir tekne sunuyoruz.” 

Mustafa Soyutürk


Telefon : 0533 465 44 16 
E-mail  : info@x-yachts.com.tr 

www.x-yachts.com/tr/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint