Satılık Tekneler

Williams’dan Yeni Evojet 70
6/25/2019 Williams’dan Yeni Evojet 70 Williams Jet Tenders, süperyat sahiplerini hedef kitle belirleyerek yepyeni bir model serisi ortaya çıkarıyor. Çok amaçlı ve yarı kişiselleştirilebilir modellerden oluşacak olan yeni serinin ilk ürünü Evojet 70.

Evojet 70

Yeni Evojet 70 projesi, Williams tarafından önümüzdeki sonbaharda piyasaya çıkacak. Evojet 70’in ardından bir büyük versiyonu ise, gelecek yıl denizlere inecek.

7 metrelik bir şişme takip botu veya servis botu olarak tasarlanan yeni Evojet 70’in genişliği 2,65 metre. Toplamda 13 kişilik taşıma kapasitesi sunan bot, 200 litre yakıt tankı ve Yanmar 4LV dizel motorlarla donatılacak.

Derin V gövdeye sahip olan tasarımın kıç yapısı, herhangi bir engelle karşılaşmadan doğrudan yürüyerek bota inip binmeye olanak sağlıyor. Güverte ve platformu, 40 metre üzeri süperyatlara rahatlıkla hizmet verebilecek yükseklikte tasarlanmış. T-Top biçiminde, katlanarak açılıp kapanabilen karbon fiber tavan ve LED aydınlatmalar bu modelde opsiyonel olarak sunuluyor. 

 
www.williamsjettenders.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS