Satılık Tekneler

Wichard; UTL Skiper ile Türkiye’de
2/19/2020 Wichard; UTL Skiper ile Türkiye’de    Yelkenli tekne donanımında 30 yılı aşkın tecrübesiyle akla ilk gelen markalardan biri olan Wichard, UTL Skiper distribütörlüğünde Türkiye pazarında yer alıyor. Gezi, regatta yarışçılığı, olimpik veya okyanus aşırı fark etmeksizin, tüm yelkenli tekne tiplerine donanım sağlayan Wichard markası, makaralardan bıçaklara kadar tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. 

blocks 

Wichard, makara donanımında her türlü ihtiyaca göre ürün sunuyor. Hareketli makaralar, paslanmaz çelik makaralar ve her türlü tekne donanım uygulamasına göre, makara pozisyonunu optimize edecek aksesuarlar sağlıyor. 

Üstün paslanmaz çelik üretimi sayesinde Wichard, bu sınıfta da pazarda öne çıkıyor. Baş ve kıç istralya ayarlamaları, tel aksesuarları, civatalar, kancalar ve kilitler Wichard’ın paslanmaz çelik ürün gamını oluşturuyor. 

safety

Güvenlik donanımları kapsamında Wichard teknolojisi, piyasada önemli bir yere sahip. Dingi ve katamaranlar için özel olarak tasarlanmış olan gurcata kurtarma barları ve her tip yelkenli için bumba freni, fark yaratan ürünlerin başında.  

Yelken seyri için hayatı kolaylaştıran aksesuarlar da sunan Wichard’ın, bu başlık altında yer alan ürünleri; yeke uzatmaları, bıçaklar ve rüzgar göstergeleri.  

knives

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS