Satılık Tekneler

Vikingler’den İlham Alan 26M Konsept : Drakkar S
1/27/2021 Vikingler’den İlham Alan 26M  Konsept : Drakkar S Drakkar S

Tarihi Viking gemilerinden ilham alınarak ortaya çıkarılan 26 metrelik yeni konsept, teknolojisiyle geleceğin motoryatlarına gönderme yapıyor.

Drakkar S

Tasarımı Max Zhivov’a ait olan konsept tasarım, Drakkar S adıyla tanıtıldı. 26 metrelik boy uzunluğuna sahip olan Drakkar S, sahip olduğu yapay zeka teknolojisiyle, tamamen otomatik pilotta ve hatta uzaktan kumanda edilebiliyor.

Drakkar S

Drakkar S
’nin sahip olacağı yapay zeka, motoryatın nereye demirleyebileceğine ve potansiyel engellere göre rota güncellemesine karar verebiliyor. Misafirlere sadece, nereye gidileceğine karar vermek ve akıllı telefon uygulamasıyla motoryata bildirmek kalıyor. 

Drakkar S

Drakkar S, 80 metrekarelik güneş panelleriyle elektrikli itiş sistemine enerji sağlıyor. Tamamen çevre dostu bir motoryat olan konsept, iç mekanlarında da yüksek konforu garanti ediyor. 

Drakkar S

Açık mutfağa sahip geniş salon alanı, misafirlerin ana sosyalleşme alanı olarak karşımıza çıkıyor. Konsept motoryatta iki master kamara ve iki misafir kamarası yer alıyor. Salon bölümünün tavanı, aynı üstü açılır bir otomobil gibi açılarak daha ferah bir atmosfere olanak sağlıyor.

Drakkar S
Drakkar S

Fotoğraflar : Max Zhivov

www.max-zhivov.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

fiyat

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS