Satılık Tekneler

Üçüncü Tecnomar Evo 120 Teslim Edildi
7/27/2021 Üçüncü Tecnomar Evo 120 Teslim Edildi The Italian Sea Group’un bir markası olan Tecnomar; 36,60 metre boyundaki süperyat Tecnomar Evo 120’nin üçüncü gövdesini de teslim etti. 

Tecnomar Evo 120

Turino menşeili tasarımcı Gian Marco Campanino Design tarafından içten dışa tasarlanan süperyat, 250 GT hacim sunuyor. Aluminyum gövde ve üst binadan inşa edilen süperyatın mühendisliği, Tecnomar tarafından yapıldı. 

Tecnomar Evo 120

İç mekanlarında geometrik çizgileriyle dikkatleri üzerine çeken Evo 120’de, ince işçilik detayları ve değerli doğal malzemeler kullanıldı. Süperyatın mutfağı, ana salonu ve yemek bölümü ana güvertede konumlanıyor. Gövde genişliğinin tamamına yayılmış olan tekne sahibi kamarası ve diğer üç kamara alt güvertede.

Tecnomar Evo 120

Öte yandan güneş güvertesinde sonsuzluk havuzu, bar, mutfak ve dümen istasyonu bulunuyor. Süperyatın kıç tarafında ise 4,5 metreye kadar servis botu ve çeşitli su sporları oyuncakları taşınıyor. Toplam mürettebat sayısı 5 kişi. 

Tecnomar Evo 120 Tecnomar Evo 120

Çift MTU 12V2000 M96L dizel motorlarla donatılmış olan Tecnomar Evo 120, 20 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati 18 knot.
 

tecnomar.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint