Satılık Tekneler

Üçüncü E-volution Yelkenli Satıldı
11/8/2019 Üçüncü E-volution Yelkenli Satıldı İtalyan süperyat üreticisi Perini Navi’nin, E-volution serisi yelkenli süperyat modelinin üçüncü gövdesi, Avrupalı bir müşteriye satıldı.

E-volution

Satışı açıklayan Perini Navi, süperyatın 47 metrelik gövdesinin yapımına başlandığını bildirdi. Yelkenli süperyatın teslimatının, 2021 yaz sezonunda gerçekleştirilmesi öngörülüyor. E-volution serisinde, daha önce iki adet 42 metre yelkenli inşa edilmişti.

Alüminyum gövde ve karbon fiber armaya sahip olacak olan yelkenli, optimize edilmiş yelken seyri ve kolay kullanım odağında, tamamen Perini Navi’nin kendi tasarım ekibi tarafından tasarlandı. 

E-volution

Yelkenli süperyatın iç mekanları, olabildiğince güneş ışığından faydalanacak şekilde tasarlandı. Süperyatın kıç tarafında, cömert bir alana yayılmış bir plaj kulübü ve katlanarak suya doğru açılan platform sayesinde daha da genişleyebilen güneşlenme alanı var. Yüksek tavanlı ana salon kısmının adeta kokpitin ve kıç güvertenin devamıymış hissi vermesi, tasarımın dikkat çekici bir diğer özelliği. 

E-volution tasarımının 47 metrelik bu versiyonunda, 8 kişilik misafir konaklama kapasitesi var. Master suit gövdenin kıç tarafında yer alıyor. İç mekanların dekorasyonunda da, Marco Costanzi Architects imzası var.



YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS