Satılık Tekneler

Türk Yapımı Euphoria 24 Milyon Euro’dan Satılık
2/7/2020 Türk Yapımı Euphoria 24 Milyon Euro’dan Satılık 50 metre boyundaki süperyat Euphoria satılık olarak listelendi. Türk tersane Mayra Yachts tarafından 2017’de suya indirilen süperyat, RINA sınıflandırılmasına uygun olarak çelik ve alüminyumdan inşa edilmişti. 

Euphoria

Dünyaca ünlü tasarımcı Ken Freivokh tarafından tasarlanan süperyat; 4 kat güverteye sahip. Euphoria, 4 misafir kamarası ve bir master süiti ile 12 kişilik konaklama kapasitesi sunuyor. Ana güvertesinde konumlanan master süit, süperyatın gövdesinin tüm genişliğinden faydalanıyor ve kendine ait ofisi var. İkisi VIP, ikisi ikiz yataklı olan misafir kamaraları alt güvertede yer alıyor. Kamaraların tümünde Samsung ekranlar ve eğlence sistemleri mevcut. Süperyatın geceleyebilen mürettebat kapasitesi ise 9 kişi.

Euphoria

Euphoria’da spor salonu ve üst güvertede spa havuzu bulunuyor. 4 adet Trac sıfır-sürat stabilizörleri olan süperyat, iki adet 1600 beygirlik Caterpillar C-32 ACERT dizel makineyle donatılmış. Maksimum sürati 16,5 knot, tam 4500 deniz mili menzil sağlayan seyir sürati ise 12 knot. 

Euphoria için talep edilen fiyat 24 milyon Euro!


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS