Satılık Tekneler

Tezmarin, Galatasaray Yelken Şubesi ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!
1/12/2023 Tezmarin, Galatasaray Yelken Şubesi ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı! Tezmarin, Galatasaray Yelken Şubesi ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

Galatasaray Yelken Şubesi
 sporcusu ve Türk Yelken Milli Takımı Olimpik Takım sporcusu Ecem Güzel’in, Türkiye Yelken Federasyonu faaliyet programında yer alan ulusal ve uluslararası yarışmalar ile 2024 Paris Olimpiyatları hazırlıkları süresince devam edecek olan Tezmarin sponsorluk anlaşmasının basın toplantısı, Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Merkezi’nde düzenlendi.

Basın toplantısına; Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, Tezman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tezman, Yelken Şube Menajeri İsmail Uzunlar ve Galatasaray Yelken Şubesi sporcusu ve Türk Yelken Milli Takımı Olimpik Takım sporcusu Ecem Güzel katıldı.

Erol Tezman-Niyazi Yelkencioğlu

İmza töreninde ilk olarak Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu söz aldı. 2024 Paris Olimpiyatları’nda, ülkemizi en kalabalık sporcu kadrosuyla temsil edecek bir Galatasaray oluşturmak istediklerini belirten Niyazi Yelkencioğlu şu ifadeleri kullandı:

''Türkiye’nin büyük markası Galatasaray ile yelken dünyasının Türkiye’deki en büyük markası Tezmarin, Ecem Güzel için sponsorluk anlaşması imzalayacak. Ecem Güzel bizim çok kıymetli bir sporcumuz, kendisine çok önem veriyoruz. 2022 Tokyo Olimpiyatları’nda, Galatasaray Spor Kulübü’nün Yelken branşında olimpiyatlara katılan ilk sporcumuz olmuştur. Ayrıca 2022 Akdeniz Oyunları’nda, Galatasaray Yelken şubesinin ilk Olimpik branş madalyasını almıştır. Bunun için Ecem Güzel’i kulübümüze kazandıran ve onun bu başarıları elde etmesinde büyük emeği olan Yelken Şube Menajeri İsmail Uzunlar’a çok teşekkür ediyorum. Bize çok kıymetli bir sporcu kazandırdı. Çok daha büyük başarılara imza atacağından eminim.

Niyazi YelkencioğluErol Tezman-Niyazi Yelkencioğlu

Başkanımızın da her zaman vurguladığı gibi 17 branşı, yaklaşık 2 bin sporcusu olan Türkiye’nin en büyük spor kulübü. Her biri bizim için önemli. Çünkü her bir branşımızın başarılarla dolu bir geçmişi ve halihazırda dünya çapında yetenekli sporcuları var. Tezmarin ile yaptığımız bu iş birliği, Ecem Güzel’in Paris 2024 Olimpiyatları’na uzandığı yolculuğundaki tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. Amacımız; Cumhuriyetin 100. yılını kutlayacağımız dönemde Türkiye’de her branşında iddialı, kupalar ve madalyalar ile bu iddiasını taçlandıran ve 2024 Paris Olimpiyatları’nda ülkemizi en kalabalık sporcu kadrosuyla temsil edecek bir Galatasaray oluşturmak. Bunun için bütün Galatasaraylı iş insanlarına buradan sesleniyorum. Bizim amatör şubelerimize destek olun ve Galatasaray ile sizler de büyüyün. Ecem’in Paris Olimpiyatları’na en iyi şekilde hazırlanması için gerekli desteği sağlamak amacıyla, bir yelkenciyi en iyi bir yelkencinin anlayacağını düşündüğüm için arkadaşım, dostum Sayın Erol Tezman’a Ecem Güzel’in projelerini anlattım. Kendisi çok heyecanlandı, bize destek olma sözünü verdi. Umuyorum bu destek uzun sürecek ve Ecem büyük başarılara imza atacak. Bu desteğinden dolayı Tezmarin firmasına, Sayın Erol ve Vedat Tezman’a,   kendim ve kulübüm adına çok teşekkür ediyorum.''

Erol Tezman

Ecem’in 2024 Paris Olimpiyatları’nda madalya ile döneceğine inandığını söyleyen Tezman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tezman ise sözlerini şöyle sürdürdü:

''Galatasaray Spor Kulübü, Türkiye’de bir çok ilkleri yapmış bir kulüptür. Ecem Güzel’i de kazandıran yine bir ilk olmuştur. Olimpiyat madalyası ile döneceğine inanıyorum. Galatasaray Spor Kulübü’ne, Niyazi başkana bize böyle bir fırsatı verdiği için teşekkür ediyorum. Cumhuriyetin 100. yılında bizim şirketler grubumuz da 75 yıl kutlamaları yapacak. Kadınları destekleyen böyle bir sponsorluk tam bize göreydi. 1950’li yıllarda ilk sandalımız çift kürekliydi kırmızıydı, sarıyla da aslan yazıyordu. Ben kürek çekmeyi orada öğrendim. Babam, Türkiye’nin en yaşlı yaşayan yelkencisi. O da yelken yapıyor. Biz her şeyi babamızdan öğrendik. Kardeşim Vedat Tezman, Türkiye Açık Deniz Yarış Kulübü’nün başkanı. O da yelkenci, çocuklarım da öyle. Ayrıca kulüp üyesiyiz. Ben yaşımdan dolayı Divan üyesi oldum. Ecem’in başarılı olacağına inandığımız gibi, desteklemeye de sonuna kadar varız. Kendisini Galatasaray’a ve Türkiye’ye kazandırdığı için İsmail Bey’e teşekkür ederim. Niyazi başkana verdiğimiz Tezmarin sözünü bugün imza altına alacağız.”

İsmail Uzunlar

Yelken Şube Menajeri İsmail Uzunlar ise; “Niyazi başkanımın söylediği gibi, Ecem Güzel nezdinde Olimpik bir sporcunun ilk defa Tokyo Olimpiyatları’nda yarışan ve ikinci Olimpiyatı olan Paris Olimpiyatları’na çok daha iyi hazırlanabilmesi için gerçekten amatör bir branşın iyi bir sponsora ihtiyacı vardı. Tezmarin de bize bu konuda destek oldu. Olimpiyat yolunda bizlerin yanında oldu. Öncelikle ülkemizi, kulübümüzü ve sponsorumuzu en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ecem Güzel’in geçen sene kazandığı Akdeniz Oyunları madalyası var. Bu Galatasaray Yelken şubesinin Olimpik branşta kazandığı ilk madalyaydı. Ayrıca Ecem de 2022 Olimpiyatları’na katılan ilk kadın yelken sporcumuz. Onun yeri bizim için çok önemli. Alttan gelen altyapıdaki tüm sporcularımıza, gençlerimize örnek oluyor. Ecem’in performansını bu sponsorlukla daha iyi yerlere taşıyacağız.” ifadelerini kullandı. 

Ecem Güzel

Tezmarin’in sponsorluğundan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Ecem Güzel de; “Ben bu sene Galatasaray'da 10. yılımı dolduruyorum. Geldiğim ilk günden beri bu ailenin içinde olduğum için çok mutluyum. Bugün de Olimpiyat yolunda, 2024 Olimpiyatları’nda Tezmarin’in bana destek vermesi beni çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür ederim. Bundan sonra yapacağım tek şey daha çok çalışmak ve ülkeme 2024 Olimpiyatları’nda çok iyi dereceler getirmeye çalışmak.” şeklinde konuştu.

Ecem Güzel

www.tezmarin.com 
www.tezmanholding.com
www.galatasaray.org

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS