Satılık Tekneler

Tetrosomus 45 Konsepti Tanıtıldı
10/25/2022 Tetrosomus 45 Konsepti Tanıtıldı Tetrosomus 45

Green Yachts Design Studio
tarafından tasarlanan; 47,55 metre boyundaki konsept tasarım Tetrosomus 45’in görselleri paylaşıldı. Tetrosomus balığından esinlenilerek tasarlanan süperyatın ortaya çıkmasında, Cheyenne Yachts iş birliği olacak.

Tetrosomus 45

Yüksek basınç altında, 200 metre derinliklerde yaşayan Tetrosomus balığının belirgin geometrisi göz önünde bulundurularak çizilen konsept, alışılagelmişin dışında bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Tetrosomus 45

Dış kısımları çelikten, iç kısımları ise alüminyumdan inşa edilmek üzere geliştirilen tasarım, altıgen şeklinde köşeli bir yapıya sahip. Zorlu deniz koşullarına ayak uydurabilecek biçimde yüksek burun yapısının yanı sıra denize olabildiğince yakınlaşan kıç tasarımı, misafirlerin denizin keyfini çıkarmasına olanak sağlamak üzere düşünülmüş.

Tetrosomus 45

Farklı iç mekan dekorasyonlarını seçenek olarak sunan Tetrosomus 45 süperyatın kıç yapısı da, korunaklı ve yüksek veya açık şekilde tasarlanmış Capri version olarak alıcının tercihine bırakılıyor.

Tetrosomus 45

Cheyenne Yachts tarafından inşa edilecek olan konsept süperyat, 500 GT altında hacim sunuyor. Başlangıç fiyatının ise 19,6 milyon Euro olduğu öğrenildi. 

Tetrosomus 45
Tetrosomus 45

www.greenyachts.net


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS