Satılık Tekneler

Tethys Yachts, Türkiye & Kıbrıs’ta Dos Marine Tarafından Temsil Edilecek!
1/18/2021 Tethys Yachts, Türkiye & Kıbrıs’ta Dos Marine Tarafından Temsil Edilecek! Tethys Yachts, Mart 2016'da yüksek kaliteli konstrüksiyon standartlarına ve modern tasarıma sahip lüks tekneler üretme hedefi ile faaliyetlerine başladı. 

dos marine

Tethys Yachts'ın tersanesi, Brezilya’nın Passo do Sobrado Şehri'nde (RS), Porto Alegre'ye 150 km ve Santa Cruz do Sul'daki (RS) Air Club'a 20 dakika uzaklıktadır. Venâncio Aires, Rio Grande do Sul, Brezliya'da bulunan tersane içerisinde, 13.500 m2'lik kendi fabrika alanına sahiptir. 

dos marine

Başlangıçta deniz pazarına 31 - 54 feet’lik teknelerle giriş yapmış olup, günümüzde ürün gamını 80 feet'e kadar çıkaran bir portföyün geliştirilmesi sürecindedir.

dos marine, tethys yachts  Tethys Yachts, modellerinde ABYC mührüne sahiptir. ABYC -American Boat & Yacht Council, 50 yıldır tekne yapımı ve onarımı için güvenlik standartları geliştiren ve güncelleyen bir kuruluştur. Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO) ile aktif olarak ilgilenmekte olup, denizcilik endüstrisi için eğitimde ve denizcilik alanındaki teknisyenler için sertifika programlarında liderdir. 
Modern ve sofistike yatlar üretmek amacıyla doğan Tethys Yachts, kaliteye değer veren ve yüksek standartlarda ürünleri tamamlaması ile farkını ortaya koyuyor.

dos marine, tethys yachts

Denizcilik pazarında, Tethys modelleri olağanüstü inşaat kalitesi ile ön plana çıkıyor. Modelleri, güzel ve sofistike olmanın yanı sıra, teknolojinin en iyisini taşımaktadırlar. Tüm bunlar mükemmel performans, teknik destek ve en iyi satış değeri ile birleştiğinde, Tethys Yachts'ı benzersiz kılıyor.

dos marine, tethys yachts

Tüm bunların yanı sıra tekneler konusunda da tutkulu olan firma sahipleri, bu tutkularını Tethys Yachts'ı tasarlama ve inşa etme konusunda da deneyimlerini ortaya koymaktadırlar. Böylelikle tekne üzerinde çok daha fazla konfor ile benzersiz deneyimler yaşama fırsatı sunmaktadır.

nova 35ht

Tethys Yachts olarak her bir ayrıntıya gösterilen azami dikkat, tüm modellerin tasarım ve yapımının anahtarıdır. Teknelerin kalite ve güvenlik için el işçiliğiyle üretilmesi de, detaylara verilen hassas özeninin başlıca nedenlerindendir. Tethys’in hedeflerinden biri de, tekneler konusunda tutkulu olan en seçkin ve talepkar müşterilerine en iyisini sunmayı amaçlamasıdır.

nova 44 ht

DOS Marine’in sloganı ‘Embrace Your Spirit (Ruhunuzu Kucaklayın)’ olup, ‘Hayal edin, keşfedin ve ruhunuzu denizler üzerinde kucaklayın’ vurgusu ile yola çıkmıştır. Tethys Yachts’in sloganı ise, ‘Exclusive Paradise (Ayrıcalıklı Cennet)’tir ve markanın Türkiye ve Kıbrıs Distribütörü olan DOS Marine 'in hedefleri ile örtüşmektedir. 

Tethys Yachts ürün gamında; 31 Targa, 35 Hard Top, 41 Hard Top, 44 Hard Top, 54 Hard Top ve 54 Flybridge modelleri ile birlikte, benzinli veya dizel yakıt seçeneklerine sahip içten veya dıştan takma motorlar ve tercihe bağlı olarak konfigüre edilebilen alternatif seçenekler sunuyor.

www.dosmarine.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS