Satılık Tekneler

TAYK - Eker Olympos Regatta İstanbul'da!
8/21/2020 TAYK - Eker Olympos Regatta İstanbul'da! Yelkencilere deniz üstünde dört mevsimi yaşatan TAYK - Eker Olympos Regatta, bu yıl yelken ailesini İstanbul Boğazı’nda buluşturacak.

TAYK - Eker Olympos Regatta

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü tarafından Eker’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen TAYK -Eker Olympos Regatta Yelken Yarışı, bu yıl Covid-19 salgını sebebiyle İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Daha önceki yıllarda İstanbul’dan start alan, Bursa’nın Tirilye ilçesindeki koy içi yarışları ile devam eden ve Tirilye - Moda etabı ile sona eren yarış; 29 - 30 Ağustos 2020 tarihlerinde iki etap olmak üzere, İstanbul Boğazı ve Caddebostan açıklarında düzenlenecek. 

TAYK - Eker Olympos Regatta

Moda Deniz Kulübü’nün bu yıl da destek vereceği, isminin ilhamını Uludağ’dan alan yarışta, sporcular her yıl olduğu gibi zorlu doğa şartlarına zekaları ve güçleriyle karşı koyacaklar. Organizasyonun ana sponsoru Eker ise, biri kadın biri erkek çalışanlarından oluşan iki farklı yelken takımıyla yarışa renk ve heyecan katacak. 

TAYK - Eker Olympos Regatta

29 Ağustos’taki ilk etapta, dünyanın en önemli su yollarından biri olan İstanbul Boğazı’nın akıntılarıyla mücadele edecek olan yelkencilere kıyıdaki tarihi saraylar, köşkler ve yalılar eşlik edecek. Katılımcılar, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı ise su üstünde, Caddebostan açıklarında kutlayacak.  

TAYK - Eker Olympos Regatta

Her yıl İstanbul'lu ve Bursa'lı yelkencileri buluşturan, aynı zamanda yelken branşına olan ilgiyi daha da artıranTAYK - Eker Olympos Regatta’da, 2020 yılında da pek çok saygın spor kulübünün ve kurumsal markanın takımları yer alacak.
 TAYK - Eker Olympos Regatta 8. kez düzenlenecek organizasyonu kazanan takım ise; denizden, rüzgardan ve insanların bunlarla olan ilişkisinden esinlenerek, Mehmet Erdoğdu tarafından tasarlanan kupanın sahibi olacak.

TAYK - Eker Olympos Regatta 2020’ye katılacak takımlar, detaylı etap rotası ve programı ise kısa süre içerisinde açıklanacak.  

www.tayk.org.tr

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS