Satılık Tekneler

Tankoa’nın Yeni Projesi : S702
1/17/2020 Tankoa’nın Yeni Projesi : S702 Tankoa, Francesco Paszkowski ile birlikte geliştirdiği ve başarıyla neticelendirdiği 69,3 metrelik Suerte ve 72 metrelik Solo’nun ardından, yeni bir girişime kolları sıvadı. 70 metrelik yeni proje S702, Tankoa’nın Paszkowski ile birlikte ortaya çıkaracağı en son proje.

Tankoa-S702

Dikey burun yapısıyla dikkat çeken yeni süperyat projesi S702, kıç tarafında tüm güverteleri bir araya getiren kıvrımlı tasarımıyla göze çarpıyor. Denge ve devamlılık hissi veren bu tasarımda, silüet değişmeden alıcının talebine göre üç farklı üst bina yapısı uygulanabiliyor. 

Tersanenin 50 metrelik modellerinde uyguladığı dikey burun yapısının S702’de de karşımıza çıkışı, bu özelliğin gelecekte tüm modellerde Tankoa tarafından kullanılacağının bir göstergesi. 

  Yaklaşık 150 metrekarelik master süit, süperyatın ana güvertesiyle üst güvertesini kullanacak şekilde tasarlanmış. Geniş terasları ve özel spor salonu olan master süit, başüstü güvertesine doğrudan bağlanıyor ve helikopter pistine özel erişime imkan sağlıyor. Master süitin üst güvertesinin ön tarafında ise, geniş yemek ve oturma bölümüyle birlikte yüzme havuzu yer alıyor. Süperyatın ikinci yüzme havuzu ana güvertenin kıç tarafında. 
Süperyatta plaj kulübü ve sauna, hamam gibi özelliklere sahip spa alanı bulunuyor. Misafirler için VIP olarak tasarlanmış kamaralar, ana güverte ve alt güvertede konumlanıyor. 

Henüz proje aşamasındaki S702 süperyat, çift 2447 beygirlik motorlarla donatılmak üzere tasarlanmış. Bu güç sayesinde, 17 knot maksimum ve 16 knot seyir sürati verileri hesaplanmış.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS