Satılık Tekneler

Tankoa Sportiva 55’in İkinci Gövdesi Satıldı
1/11/2023 Tankoa Sportiva 55’in İkinci Gövdesi Satıldı

Sportiva 55

Tankoa
, 55 metre boyundaki Sportiva 55 serisinin ikinci gövdesinin satışını açıkladı. Luca Dini tasarımı olan süperyat, İtalyan tersane tarafından 2024’te sahibine teslim edilecek.

Sportiva 55


Tamamen alüminyumdan üretilen Sportiva 55 modelinin ikinci gövdesini, genç bir Avrupalı yat tutkununa bir yıldan kısa bir süre içerisinde teslim edeceklerini belirten Tankoa satış ve pazarlama müdürü Giuseppe Mazza; “Şu andan 2025’e kadarki süre içerisinde, tam sekiz ayrı projenin yapımının devam ettiğini söylemekten mutluluk duyuyorum.

Sportiva 55

Son üç yılda ortaya koyduğumuz stratejinin ne kadar doğru ilerlediğine hep birlikte şahit oluyoruz. Süperyat pazarının en büyük oyuncularından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

Sportiva 55

Yeni model 12 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. 5 suit kamara alt güvertede, master kamara ana güvertede konumlanıyor. Master kamaranın özel sıcak su küveti dikkat çekiyor. Plaj kulübünde muazzam bir yüzme havuzu var. Süperyatın iç mekanları, sahibinin kendi tasarım ekibi tarafından dekore edilecek.

Sportiva 55

www.tankoa.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS