Satılık Tekneler

Tam Elektrikli Servis Teknesi : Sarvo37
9/6/2021 Tam Elektrikli Servis Teknesi : Sarvo37 Bornholm menşeili tasarım stüdyosu Sarvo Marine, yeni Sarvo37 modelini tanıttı. Tam elektrikli bir servis teknesi olarak tasarlanan Sarvo37, yapısı itibariyle safkan bir sürat teknesi. 

Sarvo37

Denizcilik endüstrisinin git gide daha ‘yeşil’ çözümler üretmeye başlamasıyla, tam elektrikli servis tekneleri de pazarda çoğalmaya devam ediyor.

Sarvo37

Danimarka’nın ikonik markası Swan’ın piyasaya sürdüğü hibrit servis teknesi modelinin başarısını bir seviye öteye taşımayı hedefleyen Sarvo Marine’in sahibi Sarvo Mads Breckling, çizimini kendi yaptığı bu şık tasarımda tamamen elektrikli bir sürat teknesi ortaya çıkararak sürdürülebilirlik anlayışını hibrit teknolojisinin ilerisine taşıdı.

Sarvo37

Otomotiv endüstrisinde elektrikli çözümler ortaya koyan Jonas Voss işbirliğiyle geliştirilen Sarvo37; sadece ekonomik seyir değil, 50 veya 70 knot maksimum sürat sağlayan yüksek performanslı seyir imkanı sağlıyor.

Sarvo37 Sarvo37

İki ayrı motor seçeneğiyle tasarlanan Sarvo37, 940 veya 1280 beygirlik opsiyonlara sahip. Üstün gövde yapısı sayesinde verimliliği de üst seviyelerde olan tekne, 15-20 knot aralığında 100 deniz miline kadar menzil sunuyor. 

Sarvo37 Sarvo37
 
www.sarvo-marine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS