Satılık Tekneler

Tam Elektrikli Servis Teknesi : DutchCraft 25
11/15/2019 Tam Elektrikli Servis Teknesi : DutchCraft 25 DutchCraft, tam elektrikli 8 metre karbon fiber üretimi servis teknesini tanıttı. Lansmanı 2020 Boot Düsseldorf’ta gerçekleşecek olan DutchCraft 25, tamamen firmanın kendi tasarım ve mühendislik ekibinin bir ürünü.

DutchCraft 25

DutchCraft 25, üreticinin Eylül ayında Cannes Yachting Festival’da lansmanını yaptığı 17 metrelik DutchCraft 56’dan sonra, bu yıl piyasaya sunacağı ikinci tekne olacak. Esneklik ve çok yönlülük fikirleri merkezinde tasarlanan DutchCraft 25, sportif balıkçı veya dalış teknesi olarak da kullanılabilecek. Bunların ötesinde, 12 kişilik bir misafir shuttle’ı olarak da düzenlenebiliyor. Ek olarak, güvertesi boşaltıldığı takdirde bir kara aracı veya iki jet ski taşıyabiliyor.

DutchCraft 25

DutchCraft yeni 25 modelinde, yenilikçi açılır burun yapısıyla fark yaratıyor. Platform halinde aşağıya doğru açılan kapı biçimindeki burun sayesinde, hiç ıslanmadan plaja inmeye olanak sağlıyor.

DutchCraft 25

Tamamen elektrik gücüyle çalışan DutchCraft 25, maksimum sürati olan 32 knot ile ,75 dakika boyunca seyir yapabiliyor. 6 knot süratle ise, 6 saat boyunca seyir yapma kapasitesi var. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS