Satılık Tekneler

T560 Apache Siparişi 2026’da Teslim!
10/17/2023 T560 Apache Siparişi 2026’da Teslim! Tankoa Yachts’ın T560 tipi tamamen özel tasarım süperyatı, 2026’nın sonunda sahibine teslim edilecek. 2022 Fort Lauderdale Yat Fuarı’nda onaylanan siparişin sahipleri Amerikalı, ve ilk defa bir yata sahip olacak. 

T560 Apache

Boyu 55 metre olan süperyatın tasarımcısı Alberto Mancini. 1000 GT üzeri süperyatlarda karşımıza çıkan özellikleri taşıyan T560 Apache, Mancini’nin 2021’de Monaco Yacht Show’da tanıttığı T760’ın tasarım temelleri üzerine ortaya çıkarıldı. 

T560 Apache

Yeni T560 Apache motoryatta tekne sahibi kamarası değil, tekne sahibine özel komple bir güverte tasarlanmış. Üst katta yer alan güvertede, panoramik manzaralar ve 250 metre karelik bir teras var. Terasta ise 6 metre boyunda bir yüzme havuzu, açık hava oturma grubu ve güneşlenme alanları mevcut. 

T560 Apache

5 adet misafir kamarası motoryatın ana güvertesinde, baş tarafa doğru konumlandırılmış. VIP kamara olarak geçen tam teşekküllü ve daha büyük olan kamara, gövdenin genişliğinin tümünden faydalanacak şekilde tasarlanmış. Misafirler ve tekne sahibi için ayrılan spor salonunun ötesinde, mürettebatın da egzersiz yapabilmesi için mürettebat bölümünde ayrı bir spor salonu düşünülmüş.

T560 Apache

Motoryatın en dikkat çeken unsurlarından biri de, 300 metre karelik bir alan sunan plaj kulübü. Gövdenin her iki tarafından katlanarak açılan balkonlar ve ortada yer alan cam duvarlı yüzme havuzu motoryata binen misafirleri etkileyen ilk faktör. 

www.tankoa.it
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News
carpoint