Satılık Tekneler

Süperyat Voyager Satılık !
3/5/2021 Süperyat Voyager Satılık ! Süperyat Voyager

İspanyol Astilleros Celaya S. A. tarafından 1973’de inşa edilen 61,26 metre boyundaki yat Voyager, satış listelerinde yer alıyor. Orijinal ismi Nefertiti olan, sonrasında Absinthe ve son olarak Voyager adıyla hizmet veren yat, Sparkman & Stephens tasarımı. Motoryatın iç mekanlarını da Civtella Design S. A. dekore etti. 

Süperyat Voyager

Yapım tarihi itibariyle ‘yaşlı’ bir yat olan Voyager, 2012’de 18 ay süren kapsamlı bir refit işlemi gördü. Motoryata teknik ve mekanik refit işlemlerinin ötesinde, gövde ve üst binasına yeni boya yapıldı ve iç mekanda kozmetik değişiklikler gerçekleştirildi. Ek olarak kıç güvertedeki yüzme havuzu kaldırıldı ve ana güverteye denk gelen üst bina uzatılarak, üst kata helikopter pisti eklendi. 

Süperyat Voyager

Toplamda 12 misafir kamarası bulunan motoryat Voyager’da, 22 kişi konaklayabiliyor. Toplam mürettebat sayısı da 19 kişi. Motoryatın master kamarası, köprü güvertesinin kıç tarafında yer alıyor. Bu kamaraya özel olarak ayrılmış bir merdiven ile erişiliyor. 

Süperyat Voyager

Çift 1125 beygirlik D399 Caterpillar dizel makineler ile motoryat Voyager, 17 knot sürat yapabiliyor. Konforlu seyir sürati 12,5 knot. Voyager için talep edilen liste fiyatı 8.500.000 Euro.

Süperyat Voyager

Fotoğrafşar: www.superyachttimes.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint