Satılık Tekneler

Süperyat Felix Satılık!
1/2/2020 Süperyat Felix Satılık!
70 metre boyundaki süperyat Felix, 43 milyon 680 bin Euro’dan satış listelerinde yer alıyor. 

Süperyat Felix

Eski adıyla Amadeus olarak bilinen ve orijinal haliyle Alman tersane Neue Jadewerft tarafından 1969’da suya indirilen süperyat, 2007’de son haline dönüştürüldü. Kanadalı stüdyo Gregory C. Marshall Naval Architect tarafından mimari tasarımı gerçekleştirilen, expedition tipi süperyatın son halinin dış tasarımını ise İngiliz Reymond Langton yaptı. 

Süperyat Felix

Satılık olarak listelerde yer alan 1622 GT’lik süperyat Felix’in son refiti, 2014 yılında gerçekleşmişti. 12 kişilik misafir konaklama kapasitesi bulunan süperyatın tekne sahibi güvertesi, ana güvertenin hemen üstünde yer alıyor. 

Süperyat Felix

Tekne sahibi güvertesinde çalışma odası, özel salon ve iki ayrı banyo bulunuyor. Biri VIP olmak üzere toplam 5 misafir kamarası ise, ana güverte ve alt güverteye yayılmış durumda. Kamaralardan köprü güvertesine, paslanmaz çelik ve camdan yapılmış asansörle ulaşmak mümkün.

Süperyat Felix

Süperyatın hemen hemen her sosyal alanında, birden fazla oturma alanı ve tam donanımlı ses ve görüntüye sahip eğlence sistemleri mevcut. Ana salonda kanepelerle birlikte, piyano ve büyük bir bar bulunuyor. Süperyatta aynı zamanda 14 kişilik sinema salonu, otomatik sistemli golf sahası ve spor salonu var.

Süperyat Felix

Çift dizel Caterpillar makinelerinin her biri 1851 beygir güç üretebilen süperyat Felix, çelik gövdesiyle maksimum 14 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati ise 12,5 knot. Maksimum 8400 deniz mili gibi muazzam bir menzil sunan süperyatta, Quantum sıfır sürat dengeleyicileri mevcut.


Süperyat Felix

 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS