Satılık Tekneler

Süperyat Dünyasının Sınırlarını Zorlayan Galileo2!
5/5/2021 Süperyat Dünyasının Sınırlarını Zorlayan Galileo2! Galileo2 projesi; 480 metrekare açık hava yüzme havuzu, amfi tiyatro ve limanıyla, süperyat tasarımı denildiğinde akla gelen her şeyi yeni baştan yaratıyor.

Galileo2

Hayata geçirildiği takdirde dünyanın en büyük katamaranı olacak olan Galileo2 projesi, Beiderbeck Designs tarafından ortaya çıkarıldı. Yaratıcılığın sınırlarını ‘yıkan’ bir tasarım halinde tanıtılan proje, fütüristik görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. 

Galileo2

Yeni nesil Alman araştırma gemilerinde kullanılmaya başlanan methanol itiş sistemine sahip olan Galileo2 projesi, jeotermal teknolojisi ile sürdürülebilirlik anlayışında adeta bir öncü.

Galileo2

Galileo2
‘in 80 metre güvertesinde kapalı hangarı, vinçleri ve liftleri dahil olmak üzere, bir marinadan beklenecek tüm özellikleri sunan limanı var. Buna ek olarak 25 adet servis botu, su sporları oyuncakları ve denizaltılar için ayrı taşıma bölümü mevcut. 

Galileo2

Projede ek olarak, hastane ve helikopter pisti de düşünülmüş. Toplamda 38 kişilik misafir grubu konaklayabiliyor, mürettebat sayısı ise 75 kişi. 
 
www.beiderbeckdesigns.de

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS