Satılık Tekneler

Sunseeker’ın Yeni Projesi 8X Boot Düsseldorf’ta
1/24/2019 Sunseeker’ın Yeni Projesi 8X Boot Düsseldorf’ta Dünyaca ünlü yat markası Sunseeker’da, Boot Düsseldorf yat fuarını yeni lansman için fırsat olarak değerlendirenler arasında yer alıyor.

Project 8X

Yeni konsepti Project 8X’i Boot Düsseldorf’ta ilk kez paylaşan Sunseeker, konsept projenin 80 ile 90 metre arasında olacağını açıkladı.

Project 8X Project 8X
Project 8X Project 8X

Tersane, 8X projesinin gelecek jenerasyon süperyatları hakkında öncü niteliğinde olacağını belirtti. Boot Düsseldorf’ta yeni proje hakkında şunlar söylendi; ''Mevcut Sunseeker serisinden oldukça farklı bir tasarım olacak olan 8X, gerçek süperyat hissini uyandıracak.''

Project 8X Project 8X

Proje kapsamında Sunseeker, Icon Yachts ile işbirliği gerçekleştiriyor. Çarpıcı çizgilere sahip olacak olan 8X'in iç mekanı açık plan olarak tasarlanıyor. Sunseeker, Icon Yachts ile ilk metal gövdeli motoryat tasarımını hayata geçirmek için birlikte çalışmaya başlamıştı. Sunseeker 161 olarak piyasada yer alacak olan model, 2021’in ilk baharında suya indirilecek. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS