Satılık Tekneler

Sunseeker’dan Yeni Predator 60 Evo
8/20/2019 Sunseeker’dan Yeni Predator 60 Evo Predator 60 Evo

Dünyanın önde gelen üreticilerinden Sunseeker, yepyeni ve heyecan verici bir modelle motoryat dünyasını sarsmayı hedefliyor. Lansmanı Eylül ayında Southampton’da yapılacak olan yeni Predator 60 Evo modeli, üreticinin en yeni tasarım ve teknoloji ürünü olarak piyasaya çıkacak.

 Predator 60 Evo

2015’de piyasaya sürülen Predator 57’nin yeni versiyonu olarak geliştirilen Predator 60 Evo, sofistike iç tasarımı ve yenilikçi özellikleriyle Sunseeker’ın en güncel ürün geliştirme planını gözler önüne seriyor. Tamamen baştan tasarlanan cam çizgisi ve açılır kapanır karbon fiber hard top tavanıyla Predator 60 Evo, çarpıcı bir görünüm ortaya koyuyor. Üstelik dış renk seçenekleri sayesinde, alıcılar tamamen kendilerine özel bir Predator 60 Evo sipariş edebiliyor. 

 Predator 60 Evo
 Predator 60 Evo

Motoryatın tamamen gözden kaybolabilen kokpit kapısı, iç ve dış mekanları hiç fark ettirmeden bir bütün haline getirebiliyor. Modern ve sportif iç mekanlarda, Sunseeker tarafından ilk kez kullanılan mobilyalar, kumaşlar ve malzemeler her kişilikteki kullanıcıyı etkileyecek bir dekorasyon sunuyor. 

Predator 60 Evo

Sunseeker, yeni Predator 60 Evo’da son teknoloji ürünü olan Simrad dokunmatik ekranlar tercih ediyor. Tüm gerekli sistemlerin kontrol edilebildiği bu kokpit ekranları, oldukça kolay bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 

Birden fazla motor ve itiş sistemi seçeneği sunulan Predator 60 Evo, standart 1000 beygirlik Volvo motorlar ve şaftlı itiş sistemiyle 34 knot sürate erişebiliyor.

Teknik detayları:

Boyu: 18,24 metre
Genişliği: 4,70 metre
Su kesimi: 1,30 metre
Ağırlığı: 27900 kilogram
Yakıt kapasitesi: 2200 litre
Su kapasitesi: 600 litre
 
www.sunseeker.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS