Satılık Tekneler

Sunreef’in Amiral Gemisi Gün Işığında
7/13/2021 Sunreef’in Amiral Gemisi Gün IşığındaSunreef
, motorlu katamaran serisinin en büyüğü olacak olan 100 Sunreef Power Catamaran’ı hangardan çıkardı. Yapımının büyük bölümü tamamlanan katamaran gövdeli motoryat, ilk defa 2020 Mart ayında açıklanmıştı.


Teslimatı öncesi son rötuşların yapılacağı motoryat, bu yıl sonuna doğru sahibine teslim edilecek. Boyu 29,95 metre olan katamaran gövdeli motoryat, geniş açık yaşam alanlarıyla öne çıkan bir tasarım. Muazzam dış mekanlarının ötesinde spa havuzu, spor salonu gibi özellikler de sunan motoryatın ana güvertedeki salon bölümü de dikkat çekici. Ek olarak, kıç tarafındaki hidrolik platform ve iki jetski ile birlikte, çeşitli su sporları oyuncakları taşıyabilen garaj mevcut.


Motoryatın katamaran gövdesinin avantajlarından biri de, master kamaranın genişliği olarak kullanılmış. Tam 13,5 metre genişlik sunan bu kamara, ana güvertede yer alıyor. Çift 1300 beygir güç üretebilen motorlarla donatılan 100 Sunreef Power Cat, transatlantik menzil sunuyor.www.sunreef-yachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS