Satılık Tekneler

Sunreef’den 40 Metre Explorer Katamaran
9/8/2020 Sunreef’den 40 Metre Explorer Katamaran Çok gövdeli yat denince akla ilk gelen markalardan biri olan Sunreef, yeni 40 metrelik explorer tipi katamaran tasarımını tanıttı. Tersanenin paylaştığı ilk detaylara göre; okyanuslar arası menzil sunan, yepyeni ufuklar keşfetmek ve zorlu deniz koşullarında sağlam performans ortaya koymak için özel olarak tasarlandı. 

40M Sunreef Explorer

Katamaran gövdeli 40 metrelik bu süperyatın kıç güvertesi, 7 metrelik bir servis teknesini taşıyacak kadar uzatılmış. Güverteye vinç vasıtasıyla alınabilen servis teknesinin yanı sıra, iki jet ski ve adeta bir deniz oyuncakları cephaneliği var. 

40M Sunreef Explorer

Servis teknesi suya indirildiğinde bu platform, hidrolik sistemleri sayesinde deniz seviyesine indirilerek, süperyatın tüm genişliğince bir yüzme platformu olarak da kullanılabiliyor. Genişliği 13,34 metre olan 40M Sunreef Explorer katamaran, 3 kat güverteye yayılmış olarak toplam 654 metrekare yaşam alanı sunuyor. Süperyatın başüstü güvertesi bir teras olarak tasarlanmış. Burada geniş güneşlenme alanları, spa havuzu ve bar bulunuyor. 

Sunreef, yeni projesi 40M Explorer’ı hayata geçirirse model yelpazesinin amiral gemisi olacak. 

 
www.sunreef-yachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS