Satılık Tekneler

Sunreef 80 Power’ın İç Mekan Detayları Paylaşıldı!
3/21/2019 Sunreef 80 Power’ın İç Mekan Detayları Paylaşıldı! Sunreef 80 Power

Çok gövdeli yat sektörünün öncü markalarından 
Sunreef, yeni  katamaran gövdeli motoryatı Sunreef 80 Power'ın iç mekan görüntülerini paylaştı. 24 metre boyundaki katamaran motoryatın, Sonbahar’da Cannes Yachting Festival’da görücüye çıkması bekleniyor.

Sunreef 80 Power

Ana güvertesinde, alıcının talepleri doğrultusunda oldukça esnek biçimde tasarlanabilen salon bölümü dikkat çekiyor. Salon kısmında, farklı boyutlarda yemek alanı ve değişken oturma alanları alıcıya sunuluyor. Ek olarak, ana güvertede açık mutfak ve bar alanı da opsiyonel olarak mevcut. Master kamaranın yine ana güvertede yer alması halinde, kamaradan baş üstü terasına direkt erişim mümkün.

Sunreef 80 Power

Sunreef 80 Power'da, hayli geniş bir servis botu garajı var. Garajda bir sportif yelkenli ve jetski’yle birlikte, su sporları oyuncakları taşıyacak alan mevcut. 

Sunreef 80 Power

4 mürettebatla birlikte 12 kişilik misafir sayısı, Sunreef 80’in konaklama kapasitesi rakamlarını oluşturuyor. Çift 575 beygirlik standart ve çift 1200 beygirlik güçlü makine opsiyonları, 8 bin litre dizel yakıt tankıyla Sunreef 80’i ideal bir gezi yatı haline getiriyor. Sadece 1,25 m. olan su kesimi, Sunreef 80 Power’ın sığ sahillerde seyredebilmesine imkan sağlayan, dikkat çekilmesi gereken rakamlarından bir diğeri.

Sunreef 80 Power
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS