Satılık Tekneler

Strand Craft’dan 135 Metre Konsept
4/17/2019 Strand Craft’dan 135 Metre Konsept
Norveç asıllı Amerikalı Kurt Stand, en yeni Strand Craft süperyat konseptini tanıttı. Boyu 135 metre olan konsept süperyatın ismi California.

Birçok olağanüstü özelliğe sahip olan konsept süperyat California’da, 24 koltuklu bir sinema salonu, bowling salonu ve klasik otomobil koleksiyonu için bir showroom yer alıyor. Bunların yanı sıra süperyatlarda yaygın olarak karşımıza çıkan sağlık merkezi, masaj stüdyosu, spa, spor salonu ve Türk hamamı da var.

Strand Craft’dan 135 Metre Konsept

Çelik gövde ve üst binadan inşa edilmek üzere tasarlanan California konsepti, cam kapılar ve balkonlara sahip. Maskülen burun yapısıyla feminen gövde çizgilerini sentezleyen çizgilere ek olarak, kıç tarafındaki şelale göz alıcı tasarım unsurlarının başında geliyor. Süperyatın geniş başüstüne, helikopter pistinin yanı sıra spa havuzunun da sığdırılmış olması dikkat çekiyor.

Tam 60 ton ağırlığında lityum-iyon bataryaları sayesinde, beş saat boyunca 11 knot süratle seyredebilen hibrit motorlu süperyatın, tüm servis tekneleri ve su sporları oyuncakları da elektrikli. 

California’da 24 kişilik misafir kapasitesi var. Mürettebat sayısı 50 kişi olan süperyatın ahşap ve doğal taşlar tercih edilen iç mekanında, yine şelale ve akvaryum gibi dekoratif unsurlar mevcut. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS