Satılık Tekneler

SpaceCat Katamaranın İlk Görüntüleri Paylaşıldı
8/20/2020 SpaceCat Katamaranın İlk Görüntüleri Paylaşıldı SpaceCat

Avustralyalı üretici, 36 metrelik katamaran gövdeli süperyat projesinin ilk görüntülerini paylaştı. Büyük ölçüde yapımı tamamlanan süperyatın proje ismi SpaceCat. Aluminyumdan inşa edilen SpaceCat’in kaynak işlemleri,Silver Yachts’ın Çin’deki tesislerinde tamamlandı.

SpaceCat

Tam 478 GT hacme sahip olan süperyat, Espen Oino tarafından tasarlandı. Katamaran gövdesi sayesinde 13,3 metrelik muazzam genişliğe sahip olan SpaceCat, 4 kat güverteye sahip olacak.

SpaceCat

Geniş yaşam alanları sunabilecek bir tasarım olan SpaceCat’de, cömertçe tasarlanmış güverte alanlarının yanı sıra kıç tarafında büyük bir yüzme havuzu yer alacak. Su sporları oyuncakları ve servis botu, üst güvertenin kıç tarafında taşınacak. 

SpaceCat

SpaceCat SpaceCat

Silver Yachts tarafından, standart olarak 10 kişilik misafir grubunun konaklayabileceği paylaşıldı. Bir master süit, iki çift kişilik ve iki ikiz yataklı kamara, konaklama imkanlarını oluşturacak. Mürettebat sayısı ise 8 kişi olacak. 

SpaceCat

Fotoğraflar : Silver Yachts

www.silveryachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint