Satılık Tekneler

Sanlorenzo 72Steel’in Yapımına Başlandı
11/30/2022 Sanlorenzo 72Steel’in Yapımına Başlandı İtalyan tersane Sanlorenzo, şimdiye kadar inşa edeceği en büyük süperyat olacak olan 72Steel’in yapımına başladı. Projenin satışının açıklanmasının ardından bir yıldan daha kısa bir süre geçti. Sahibinin katıldığı özel törende, süperyatın teslimatının 2025’te gerçekleşeceği öğrenildi.

Sanlorenzo-72 steel

72Steel tasarımında Sanlorenzo ile birlikte Zuccon International ve Francesco Paszkowsjki Design iş birliği yaptı. Süperyatın ana güvertesi 5 misafir kamarası ile birlikte, misafirler için çeşitli salon alanları sunuyor. Tekne sahibi güvertesi ise köprü güvertesinin üst katında yer alıyor. Süperyatın en dikkat çekici özelliklerinden biri de, oldukça kapsamlı sağlık ve güzellik alanı.

Sanlorenzo’nun süperyat bölümü direktörü Antoio Santella, 72Steel’in tersanenin yeni baş rol oyuncusu olduğunu belirtti. Santella; “Hibrit dizel-elektrik motor sistemi, şirketimizin geleceğe dönük yapısını ortaya koyuyor. Sanlorenzo, yatlarının deniz ekosistemine etkisini minimize etmek için durmaksızın çalışıyor.” dedi.

Attila

Sanlorenzo’nun bu 72 metre boyundaki süperyat projesi, 2021 Aralık ayında Edmiston & Company aracılığıyla satılmıştı. Yeni 72Steel, tersanenin şimdiye kadar inşa etmiş olduğu en büyük süperyat olan Attila’dan 6 metre daha uzun olacak. 

 
www.sanlorenzoyacht.com
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News
carpoint