Satılık Tekneler

Saffier Se 27 Leisure, Boot Düsseldorf’ta
1/16/2020 Saffier Se 27 Leisure, Boot Düsseldorf’ta Önümüzdeki hafta sonu kapılarını açmaya hazırlanan, tüm dünyanın merakla beklediği yat fuarı Boot Düsseldorf’un bu yılki lansmanlarından biri de, Saffier Se 27 Leisure yelkenli olacak. 

Saffier Se 27 Leisure

Tüm iskotaların dümencinin elinin altında olduğu bir tasarım olan Saffier Se 27 Leisure, mükemmel günlük gezi teknesi. Tek kişilik kolay kullanım ve güvenlik unsurlarını merkezine alan bir tasarım olan Saffier Se 27 Leisure, çarpıcı çizgileriyle dikkat çekiyor.

Modern gövde hatları sayesinde oldukça dengeli ve süratli bir yelkenli olan Saffier Se 27 Leisure, emsallerine göre daha hafif ve düz bir su kesimine sahip. Gövdesinin genişliği ise 2,60 metre.

Saffier Se 27 Leisure.

Lityum bataryalar ve katlanır pervaneye sahip, tamamen elektrikli ve benzer güçte bir dizel motordan %70 daha hafif Torqeedo motorla donatılan Saffier Se 27 Leisure, standart olarak sandviç vakum tekniğiyle yapılıyor. Kuvvetli armasını karşılayan masif kurşun salması, rüzgaraltı seyirde plane olmayı, rüzgarüstü seyirde daha süratli ve yüksek gidebilmeyi garanti ediyor.

Saffier Se 27 Leisure..

Teknik detayları:

Boyu: 8,20 metre
Genişliği: 2,60 metre
Standart su kesimi: 1,40 metre
Yarış salması su kesimi: 1,60 metre
Anayelken alanı: 25 metre kare
%108 cenova alanı: 15 metre kare
Code zero alanı: 51 metre kare
Balon alanı: 66 metre kare
Toplam ağırlığı: 1900 kilogram
Salma ağırlığı: 750 kilogram
Yarış salması ağırlığı: 1000 kilogram
Su hattı üzeri direk boyu: 12 metre

Fotoğraflar: Saffier Yachts


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS