Satılık Tekneler

Royal Huisman’ın 59,7 Metrelik Atılımı
1/8/2019 Royal Huisman’ın 59,7 Metrelik Atılımı Hollandalı üretici Royal Huisman, 59,7 metrelik yelkenli projesine girişti. Proje ismi Project 404 olan dev yelkenli hakkında ufak da olsa detaylar paylaşıldı. 

Basit bir çizim üzerinden yapılan paylaşımda, yüksek performanslı ve tek direkli bir tasarım olduğu anlaşılan yelkenli süperyat, Malcolm McKeon Yacht Design tarafından tasarlanacak. İç mekanını ise Liaigre ortaya çıkaracak. Projenin, sahibini temsilen Gregory Monks aracılığıyla satıldığı bildirildi.

Project 404

Alustar alüminyum gövdeden inşa edilecek olan Project 404, alçak profilli karbon kompozit üst binaya sahip olacak. Dünyaca ünlü üretici Southern Spars tarafından sağlanacak olan arması ve Rondal vinçleri, yelkenlinin performans odaklı yapısının önemli unsurları arasında. 

En modern teknolojilerin kullanılacağı üretim sürecinin neticesinde ortaya ‘ikonik ve hayal gücünün ötesinde; şık ve güçlü bir yelkenli yat’ çıkaracağını belirten Royal Huisman, yeni projelerinin üstün performans, lüks ve yenilikçi donanımları bir arada sunacağının altını çizdi.

Sahibine teslimi 2022 senesinde planlanan Project 404 yelkenlide, 12 kişilik misafir kapasitesi olacak. Mürettebat sayısının ise 10 kişiyle sınırlandırılacağı belirtildi.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint