Satılık Tekneler

Royal Huisman ve Frers Design’dan Yelkenli Pura
9/25/2018 Royal Huisman ve Frers Design’dan Yelkenli Pura Royal Huisman, PURA ismini verdikleri yelkenli süperyat konsepti için Frers Design ile güçlerini birleştirdi. Hayli kapsamlı bir çerçevede kişiselleştirilebilen bir tasarım olan PURA’nın boyu, 38 metreden 43 metreye kadar değiştirilebiliyor.

PURA

Yelkenli süperyat konsepti PURA’nın mühendisliğinin %80’i tamamlanmış. Tasarımın kalanı ise, alıcının talepleri ve zevklerine göre şekillendirilmek üzere açık bırakılmış. Yelkenli süperyat tasarımının tamamlanan mühendislikleri; itiş sistemi, güç üretimi, güvenlik ve hidrolik sistemleriyle birlikte direk, arma, yelken planı ve yelken kontrollerini içeriyor. 

PURA.

PURA’nın alıcının taleplerine göre şekillendirilebilecek kısımları ise gövde, güverte ve üst binası olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Projenin mimarlarından Mani Frers, alıcılara çeşitli burun yapıları ve kıç profillerinin de sunulacağını belirtiyor. Yelkenli süperyatın üç temel versiyonu; klasik, modern ve retro olarak hazırlanmış. Süperyatın iç mekanı maksimum 8 kişilik misafir kapasitesi sunmak üzere, yine tamamen kişiselleştirilebilir biçimde potansiyel alıcılara sunuluyor.

PURA..
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS